sk   en     de    pl    ru 

INFORMAČNÍ LINKA -  840 810 810

Zavřít X

Z jakých přístřešků na auto si můžete vybírat?

27.2.2018

Různé varianty přístřešků jsou dnes naprostou samozřejmostí. Chcete vědět, z čeho můžete vybírat? Paleta je více než široká. Máte tak jistotu, že najdete přesně takový přístřešek, jaký potřebujete.

Číst dál...

I ve městě se výborně hodí přístřešek na auto

5.2.2018

V současnosti se musíte zaměřit i na bezpečnost svého vozu. Už ho nemůžete nechávat stát na ulici. Proto je důležité pořídit mu alespoň přístřešek. Ukážeme si, jaké máte možnosti.

Číst dál...

Trendy v přístřešcích na auto? Dopřejte si ocelový minimalismus

přístřešek na auto

28.12.2017

Jaké jsou v současnosti trendy v oblasti přístřešků? Především je snaha o velice minimalistické řešení. Ty tam jsou obrovská řešení, která vypadají jako obří stavby a září do dáli. Snahou je spíše objekt přizpůsobit situaci a jeho okolí, to znamená, aby zbytečně a nesmyslně nebudil pozornost a nepůsobil jako pěst na oko.

Číst dál...

Přístřešek na auto jako designérsky dokonalý objekt

29.11.2017

Většina stavebních projektů rodinných a bytových domů počítá s jednou garáží. Faktem ovšem je, že stále více rodin vlastní dva vozy. Jak z této situace ven? Mnohdy je velice obtížné dostavovat novou druhou garáž, protože už pro ni není místo, architekti s ní jaksi nepočítali. Přesto se ale řešení nakonec obvykle najde – v podobě přístřešku.

Číst dál...

Jaká střecha bude dobrá pro váš přístřešek?

přístřešek

30.10.2017

Když se řekne přístřešek, většina lidí ho ztotožňuje s přístřeškem na auto. Pravda je ale taková, že přístřešek nemusí sloužit vždy jenom k těmto popsaným účelům. Přístřešek těsně u domu, nebo poblíž se hodí vždy. Využijete ho k velmi rozmanitým věcem. Jaké požadavky se na takový přístřešek vztahují, třeba pokud máme na mysli střechu objektu?

Číst dál...

Vybudovat přístřešek na auto se vám rozhodně vyplatí

12.10.2017

O parkování je v současnosti velká nouze. Pokud máte svoje parkovací místo, jste na tom ještě poměrně dobře. Většinou tomu tak bývá na vesnici. Tam obvykle parkujete na svém pozemku a nezřídka si můžete dovolit luxus vlastní garáže. V menších městech už je ale o místa k parkování mnohem větší nouze. A co teprve ve větších městech?

Číst dál...

Nechat plechového miláčka na ulici? Raději mu pořiďte přístřešek

23.9.2017

Životní podmínky se mění. To s čím, jste se spokojili před deseti lety, už dnes nemusí fungovat. Zatímco dříve jste s klidem nechávali svůj vůz na ulici před domem, dnes už se o něj bojíte. Navíc byste svého plechového miláčka chtěli alespoň trochu ochránit před nepřízní počasí. Jak? Zkuste přístřešek.

Číst dál...

Jak vyřešit parkování druhého vozu? Jednoduše přístřeškem

7.9.2017

Rodina obvykle začíná s jedním vozem. Ze začátku stačí jedno auto. Jenže jakmile třeba jde žena po mateřské do práce, najednou je třeba dvou vozů. Nelze totiž zkoordinovat přesuny dvou dospělých do práce, na nákupy a zpět domů tak, aby vystačili s jedním autem. Nezbývá pouvažovat kam zaparkovat druhý vůz.

Číst dál...

V čem uskladnit dřevo na topení

16.8.2017
 
Problém s hledáním úložných prostor pro sušení a skladování dřeva zná zřejmě většina lidí, kteří topí nebo přitápějí dřevem. Způsobů jak optimálně uskladnit dřevo, aby mělo dostatek vzduchu a zároveň bylo chráněno před vlhkostí, je přitom spousta. 
 

Číst dál...

Tipy pro efektivní topení dřevem

8.8.2017
 
Topení dřevem může být výhodným řešením, zejména pokud máte dobrý přístup k základní surovině. Vytápění dřevem však není tak jednoduché jako topení plynem či elektřinou. Nestačí otočit regulátorem a užívat si vyhřátou domácnost. Čemu se tedy při spalování dřeva vyhnout a co vám naopak pomůže vytápět efektivně?
 

Číst dál...

Plachtový přístřešek jako kůlna i dřevník

2.8.2017
 
Potřebujete na chatu či chalupu kůlnu, zahradní domek nebo dřevník, ale protože tam trávíte jen málo času, nemůžete investovat čas nebo peníze do stálé stavby? Plachtový přístřešek může být v takovém případě řešením, které hledáte. 
 

Číst dál...

Různé podoby zahradních altánů

 
25.7.2017
 
Zahradní altány patří k nejoblíbenějším zahradním stavbám a mohou sloužit jako koutek klidu určený pro relaxaci i jako místo pro setkávání s přáteli, pořádání oslav či grilování, anebo dokonce jako venkovní kancelář či dílna.

Číst dál...

Uzavřený, nebo otevřený dřevník?

19.7.2017
 
Bez ohledu na to, jestli doma vytápíte pouze dřevem po celou sezónu, přitápíte v nejtužších mrazech nebo si jen občas zatopíte v krbu spíše pro radost a krásný pohled na oheň nebo kvůli grilování, vždy potřebujete zásobu dřeva. A dřevo je třeba někde uskladnit. Jak jej však skladovat správně?
 

Číst dál...

Je lepší pergola z hliníku, nebo ze dřeva?

13.7.2017
 
Zahradní pergoly mohou být praktickou ozdobou každého domu, ale i chaty, chalupy, hotelu, restaurace nebo parku. Při výběru pergoly se budeme řídit podle různých kritérií, mezi kterými jistě nebudou chybět finanční možnosti, prostorové možnosti, účel pergoly a samozřejmě také její materiál. 
 

Číst dál...

Jak orientovat zimní zahradu?

6.7.2017
 
Zimní zahrady se dnes vracejí do módy a takováto přístavba v moderním provedení může sloužit mnoha účelům a přinést četné výhody. 
 

Číst dál...

Stavby pro bydlení na zahradě

29.6.2017
 
Zahradní domky, altány i pergoly mají dlouholetou tradici nejen u nás, ale i v jiných evropských zemích. Už dávno není jedinou stavbou na zahradě dřevník a lavička. Trendem posledních let je užít si na zahradě pobyt po celou sezonu. 

Číst dál...

Kam situovat zahradní altán či pergolu?

22.6.2017
 
Zahradní přístřešek může být dokonalým a užitečným doplňkem domu i pozemku. Může zvětšit využitelný prostor a esteticky pozvednout zahradu. Při pořizování přístřešku, jako je zahradní pergola či altán se však lidé často příliš soustředí na vzhled samotné stavby a méně již na její umístění, které je stejně důležité.
 

Číst dál...

Jak má vypadat ideální přístřešek na dřevo?

21.6.2017

 

Topení dřevem může být velmi výhodné, pokud máte přístup ke zdrojům této suroviny, a má také neopakovatelné romantické kouzlo. Je s ním však spojeno i několik typických problémů, které zná každý, kdo dřevem vytápí celý dům nebo si jen přitápí v krbu. Jednou z obtíží jsou vysoké nároky na skladovací prostory.

Číst dál...

Zimní zahrada či přístřešek jako alternativa pro zastřešení bazénu

20.6.2017
 
Zimní zahrada se dá využít několika způsoby. Ať už klasicky, jako zimní zahrada, ale také jako zastřešení bazénu na zahradě. Zastřešením tak možno bazén využít častěji a prakticky po celý rok. A to se určitě vyplatí těm, kteří do nákupu bazénu investovali.

Číst dál...

Zimní zahrada jako cíl pěstování plodin

19.6.2017
 
V současné době je časté a moderní, že si lidé opět začínají pěstovat plodiny doma. Je normální, že lidé dávají přednost zdravé a kvalitní stravě a tak je pro ně lepší, když si mnoho z plodin sami vypěstují.
 

Číst dál...

Na kterou stranu mít zimní zahradu

16.6.2017
 
Volba místa zimní zahrady většinou není tolik řešena, protože se často vychází z místa, kde se nachází terasa, nebo vchod z domu na zahradu a zde je posléze zimní zahrada postavena. 
 

Číst dál...

Co všechno může mít zimní zahrada

15.6.2017
 
Zimní zahrady jsou oblíbené a v posledních letech se zase s oblibou nechávají stavět. Zimní zahrady totiž nabízí potřebný komfort pro činnosti, které jsou ideální na takové prostředí. A není pravdou, že pobyt na zimní zahradě je příjemný kvůli skleníkovému efektu. 
 

Číst dál...

Zimní zahrady a jejich výhody

14.6.2017
 
Mít zimní zahradu není nic zvláštního, ale je to určitě dokonalé místo pro příjemné posezení zvláště po dlouhé zimě, kdy se sluneční paprsky derou skrze mračno a přitom velice sympaticky ohřívají plochu zimní zahrady. 
 

Číst dál...

Zimní zahrady na moderní zahradě

13.6.2017
 
Tradiční zimní zahrada obvykle sousedí v čestné blízkosti s domem. Vede k ní také vhod z domu na zimní zahradu a také na zahradu ven. Ale existují i jiné možnosti, které je možno užívat. 
 

Číst dál...

Jaký nábytek do zimní zahrady umístit

Zimní zahrada by měla být vybavená. Dnes už není pouze místem pro pěstování rostlin, ale spíše pouze pro posezení, odpočinek a příjemný relax. Proto se také běžně zimní zahrady vybavují nábytkem. 

Číst dál...

Dokonalost zimní zahrady

24.5.2017
 
Oblíbenost zimních zahrad stoupá, protože jsou dnes k dostání moderní provedené zimních zahrad, které je nejen vzhledné, vkusné, ale také moderní, pro potřeby osob žijících v dnešním světě.
 

Číst dál...

Jakou zvolit zimní zahradu?

23.5.2017
 
Nabídka hotových zimních zahrad je pestrá a tak není jednoduché vybrat ideální variantu, která se bude hodit. Proto je potřeba se na zimní zahrady podívat z širšího spektra. 
 

Číst dál...

Co se dá dělat v zimní zahradě

Využití zimních zahrad může být naprosto rozporuplné, protože moderní zimní zahrady jsou různé, existuje množství variant i provedení, které se dnes běžně staví. 
 

Číst dál...

Proč zimní zahradu?

19.5.2017

Prostor teras jsou mnohdy užívány k zastřešení, často také k plnému zastřešení včetně stěn, v rámci zimních zahrad. Dnešní zimní zahrady ale nabízí mnohem více, než ty dřívější. 
 

Číst dál...

Víte, kde má stát zimní zahrada?

18.5.2017

Zimní zahrady mají snad ve všech případech přístup z domu a dá se jimi vcházet na zahradu za domem. Jsou jakousi před zahradou, která slouží také k odpočinku a relaxování, příjemnému posezení. 
 

Číst dál...

Varianty pergol na našich zahradách

17.5.2017

Na terasy k moderním domům se dnes běžně staví pergoly. Ty mohou mít mnoho provedení, záleží pouze na objednavateli, co požaduje. Dále si také může jedince zvolit doplnění ke stávající pergole, kterou má.

Číst dál...

Altán anebo zahradní pergola?

16.5.2017

Vybavení na zahradu může také řešit otázku, zda zvolit pergolu nebo altán. Obě jsou dost populární zahradní konstrukce, stavby, ale každá má vlastní specifika.
 

Číst dál...

Volba správné zimní zahrady

15.5.2017

Zimní zahrady jsou stále častěji montovány u příbytků a to jak běžných rodinných domů, tak i na terasách moderních bytů. Mohou být různě velké a prostorné. 
 

Číst dál...

Posuvné zimní zahrady a jejich výhody

11.5.2017

 
Trh se zimními zahradami je širokospektrální. Lidé si mohou vybrat zimní zahradu přesně takovou, jakou požadují. Možností je několik a to i pro stále nerozhodné osoby. 
 

Číst dál...

Moderní zimní zahrady jsou flexibilní

10.5.2017

 
Současný způsob života stále více podněcuje užití moderních staveb, které nabízí několik možností využití. Nejiné je to u zimních zahrad, které mnohou být dle požadavků klienta. 
 

Číst dál...

Zimní zahrady ozvláštní váš domov

9.5.2017
 
Jestliže je dům příliš fádní, je jednoduchý, dá se bezostyšně ozvláštnit právě zimní zahradou. Není to sice žádná ikonicky řešená stavba, ale zase je to něco jiného, než stavba domu a tak ozvláštní, třeba i stroze a jednoduše navrženou stavbu domu.
 

Číst dál...

Které zimní zahrady jsou nejoblíbenější

4.5.2017
 
Na trhu je velké množství zimních zahrad. Je to z toho důvodu, že momentálně jsou zimní zahrady populární, oblíbené a
tak se rozšiřuje i nabídka hotových zimních zahrad.
 

Číst dál...

Typy zimních zahrad

4.5.2017
 
Zimní zahrady se stávají častěji montovány. Je to především díky moderním technologiím a také množství typů, ze kterých je možno zimní zahradu vybírat.
 

Číst dál...

Provedení zimní zahrady

3.5.2017

Zimní zahrady jsou moderní součástí dnešních domů. Hotové zimní zahrady se však montují i na terasy nejen domů, ale i bytů, nebo větších balkonů. Mají mnoho způsobů využití.

Číst dál...

Zimní zahrada jako prostor pro relax

2.5.2017

Lidé dnes méně odpočívají, než by měli. Alespoň tak hovoří nezávislé průzkumy. Hodně to pak vede ke steru, situacím, které nejsou zdravé a vedou také k nemocem. Přitom pohodového odpočinku stačí i málo.
 

Číst dál...

Jak se dá využívat zimní zahrada

28.4.2017
 
U moderních domů je běžné, že se staví zimní zahrady. Nicméně i u starších zástaveb, po úpravě je možno tuto stavbu postavit. 
 

Číst dál...

Volba střechy u zimní zahrady

27.4.2017

Co se může zdát jako banalita a jasná věc, kterou snad není ani potřeba řešit, je zastřešení zimní zahrady. Dost často lidé tuto záležitost neřeší, protože předpokládají, že je součástí zimní zahrady. Jenže i střechu zimní zahrady je možno vybrat. 

Číst dál...

Výhodné japonské zimní zahrady

26.4.2017

Japonské zimní zahrady jsou již podle názvu velice sympatickým produktem. O to více je o ně zájem, neboť poskytují přesně to, co většina lidí v dnešní době vyžaduje. Je to nejen zimní zahrada, ale i možnost prostředí venkovního. 
 

Číst dál...

Důvody, proč mít zimní zahradu

25.4.2017

Zimní zahrady jsou populární a oblíbené. Důvody je potřeba hledat v možnostech využití. Zatímco dříve byly zimní zahrady především pouze místem pro pěstování rostlin, dnes se využívají pro relax a posezení.

Číst dál...

Výhody zimních zahrad

24.2017

V posledních letech se zase hojně nechávají stavět zimní zahrady. Jejich obliba prudce stoupá díky možnostem využití a především bezproblémové údržbě. 
 

Číst dál...

Populární zimní zahrady

21.4.2017

Využít prostor na terase se dá mnoha způsoby. Avšak moderní zimní zahrada nabízí řešení mnoha variací, ze kterých si je možno vybrat i pro náročného zákazníka nebo nerozhodného klienta. 

Číst dál...

Oblíbené typy zimních zahrad

20.4.2017
 
V současnosti se čím dál častěji na terasy u domů, ale i bytů, montují zimní zahrady. Jsou možností, jak mít doma venkovní prostor, ale i plně zastřešený. Moderních zimních zahrad je spousta. 
 

Číst dál...

Zimní zahradu musí mít každý

19.4.2017

Dnešní doba nabízí mnoho možností, jak využít každý prostor v domě i kolem něj. Zimní zahrady se stávají stále více oblíbení a prakticky už neodmyslitelně patří k současným domům.
 

Číst dál...

Zimní zahrady jsou žádané

18.4.2017

V současné době jsou zimní zahrady velice populární, protože nabízí alternativu pro zastřešený prostor, který se dá ale často i otevřít a tak dovoluje využívat prostor maximálně, ať už pro posezení, nebo třeba pěstování plodin a květin.
 

Číst dál...

Přístřešky nad dveře jsou nenápadnou důležitostí

13.4.2017
 
Zdá se to jako naprostá zbytečnost. Nechat si namontovat přístřešek nad vchod, ale až posléze se dá zjistit, jak dobrý to byl nápad. Přístřešky nad vchodové dveře mohou dost pomoci, zvláště při nepřízni počasí. 
 

Číst dál...

Moderní způsob parkování nabízí přístřešek na auto

12.4.2017
 
Uspěchaná doba, ve které žijeme, vyžaduje mobilitu a maximální nasazení. Proto je pro mnoho osob nutné mít vlastní automobil, se kterým se mnou svévolně pohybovat. Takový vůz je ale také potřeba mít, kde zaparkovat, ideálně na místě, kde bude mít vhodné zastřešení.
 

Číst dál...

Moderní zimní zahrady

11.4.2017
 
Zimní zahrady jsou stále častěji budovaným prostorem v těsné blízkosti domu. Má to hned několik důvodů, jedním z hlavních je především praktičnost. Moderní zimní zahrady se dají udělat na míru, anebo koupit již hotové.
 

Číst dál...

Druhy zimních zahrad

 
10.4.2017
 
Stále jsou populární zimní zahrady u domů a na velkých terasách bytů. Je to totiž vhodné místo pro pěstování rostlin, ale i příjemnému odpočinku. Zimní zahrada nabízí mnoho, záleží na tom, jaký typ se také zvolí. 
 

Číst dál...

Levná varianta zahradního přístřešku

7.4.2017
 
Idylická zahrada má nejen plochu pro získávání přírodního opálení, ale také vhodnou plochu pro stínění. Z přístřešků na zahradu je možno vybírat skutečně značné množství, přičemž pokud se výběr soustředí výhradně na nízkou cenu, je i tak mnoho možností. 

Číst dál...

Dřevěný zahradní altán jako standard

6.4.2017

Volba vhodného přístřešku na zahradu může padnout i na klasický dřevěný altán. Je symbolem jakéhosi zahradního standardu a navíc do přírodního prostředí dobře zapadá. 
 

Číst dál...

Kovový altán na zahradu je nadčasovou záležitostí

5.5.2017

Prvek na zahradu, který prostor ozvláštní, ozdobí a přitom bude účelný a využitelný, je vhodné zvolit altán. Moderní provedení zahradních altánů je v kovovém provedení. Zahradní altány jsou důmyslně řešeny. 
 

Číst dál...

Mnoho důvodů, proč mít altán na zahradě

 
4.4.2017
 
Současné zahradní altány mají obrovské množství podob. Není přímo dáno, jak a z čeho má takový altán být, takže proto se objevují rozdílné vzhledy i provedení jednotlivých altánů. Také účelnost m§že být rozdílná u zahradního altánu.
 

Číst dál...

Zimní zahrada s posuvnými dveřmi

3.4.2017
 
Moderní provedení zimní zahrady hraje do karet nerozhodným lidem. Pokud mají volit mezi zimní zahradou nebo terasou a nedokážou se ani pro jednu rozhodnout, může jim pomoci kompromis v porobě posuvné zimní zahrady.
 

Číst dál...

Čím je typická pergola

 
Pergola je klasickou zahradní stavbou. Může stát v přímém kontaktu s domem, anebo zcela o samotě. Typické pro ni je, že se jedná o jednoduchou konstrukci, která se v posledních letech s oblibou zastřešuje.
 

Číst dál...

Výhody a užitek kovového altánu

 
Stavba na zahradě může výrazně povznést poněkud fádní vzhled plochy. Přesně to je důvod, proč se na zahradu umisťují a stavějí altány.
 

Číst dál...

Výhody a užitek dřevného altánu

Okrasná stavba zahrady je nazývána altánem. Pro něj je typické, že má nosnou konstrukci a pevnou střechu a také že stojí sám o samotě. 
 

Číst dál...

Jaký altán zvolit na zahradu?

 
Dalo by se předpokládat, že doba altánů je dávno pryč. Což ale není vůbec pravda. Moderní altány jsou stále okrasou stavbou na zahradě, jen ne vždy je jejich půdorys šestiúhelníkový.
 

Číst dál...

Japonské zimní zahrady mají budoucnost

 
Jestliže je něco, co stále není tolik viděno na zahradách a terasách domů, tak jsou to japonské zimní zahrady. Jsou vkusné a pro využití moderního způsobu života ideální. 
 

Číst dál...

Posuvné pergoly

 
Vhodným řešením jak vyřešit prostor terasy, pokud se stále váhá, zda zastřešit, nebo nezastřešit, jsou posuvné hliníkové pergoly.
 

Číst dál...

Altány na zahradě jsou žádané

 
Na zahradě musí být vhodné přístřešky. Ideální jsou altány a přístřešky moderního vzhledu, které dokonale zapadají do celkového komplexu navržené zahrady.
 

Číst dál...

Co se na zahradě hodí mít

 
Přístřešky na auto jsou sice primárně určeny pro auta, ale jsou vhodné obecně pro plnohodnotné využití i na zahradě pro jiné účely, než zastřešení auta. 
 

Číst dál...

Příprava terénu zahrady

Úprava terénu je nezbytná pro přípravu budoucí zahrady. 
 

Číst dál...

Kam se dají umístit přístřešky nad dveře

Ač se jedná o přístřešky nad dveře, mají využití i na jiné plochy. Přístřešky nad dveře mohou udělat mnoho práce zajímavé a tak i dobře posloužit majiteli a uživateli obydlí.
 

Číst dál...

Přístřešky do městského mobiliáře

 
Nejen domácnosti a klasické firmy žádají o zastřešení a přístřešky. Běžně je taková poptávka právě od rad měst a obcí, protože vybavit vlastní spravované území je v běžné správě těchto institucí. 
 

Číst dál...

Zahradní domky s omítkou

Vzhledné zahradní domky mohou být i poměrně levné. Pokud se i běžný zahradní domek vybaví omítkou, dá mu to ihned vyšší hodnotu a esteticky bude lépe zapadat do konceptu celé zahrady a okolí. 
 

Číst dál...

Podle čeho vybrat zahradní domek

 
Rozhodnutí o pořízení zahradního domku je jedna záležitost, která ale předurčuje další a to správný výběr zahradního domku. 
 

Číst dál...

Podle čeho vybrat stínící techniku?

 
Léto má většina lidí v oblibě, ale dlouhodobé působení slunečních paprsků není vhodné pro pokožku, zdraví, ale zejména ani pocit. Když už je léto dlouhé, hledají se možnosti, jak nejlépe zastínit místo pobytu.
 

Číst dál...

Když není na garáž dostatečný prostor

Garáž pro osobní vůz musí mít určité rozměry, aby se do ní auto pohodlně vešlo a také mohl řidič bez obtíží vystoupit. Ne všude je místo na garáž, proto existují možnosti řešení v podobě přístřešků pro auto.

Číst dál...

Výhody hliníkových altánů

Zahradu je možné vybavit zahradní stavbou, jako je populární altánek. Dnes se však vyrábí i z jiných materiálů, než je tradiční dřevo, jako je lehký a bezúdržbový hliník.
 

Číst dál...

Co musí splňovat přístřešky pro farmáře

 
Farmáři potřebují zastřešit nejen svoji techniku, ale i materiál jako je seno, sláma, a obvykle i zvířata, pokud mají. Potřebují tak buďto velkou zděnou halu, anebo levnější variantu mobilních přístřešků.
 

Číst dál...

Jak zastřešit auto jinak, než garáží?

 
Auto by mělo mít své místo, a ideální se střechou, protože přítomnost deště, sněhu, ale i větru či přílišného slunění nehraje do karet životnosti vozu
 

Číst dál...

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email.
Telefonní číslo
Neplatný vstup
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy.
Potvrďte:
Potvrďte, že nejste robot.

VIP reference

Hotové přístřešky | Hliníkové pergoly | Mobilní domy | Pergoly | Altány | Zastřešení | Zahradní domky | Mobilní domy | Alu pergoly | Střísky | Kotce | Dlažba | Zimní zahrada


2013 © Copyright Hotovedomy s.r.o.  l Zásady ochrany osobních údajů © l Ochranné známky One Trade® l Obecně smluvní podmínky l